ASDEP GÖREVLİSİ ÖZEL HİZMET ALIMI SONUÇLARI

 

İl Müdürlüğümüz bünyesinde istihdam edilecek 8 ASDEP görevlisine dair yapılan başvurular 22 Nisan 2016 tarihinde sonlanmıştır.

Mülakata başvuran adayların tümünün yer aldığı liste en yüksek KPSS puan sıralamasına göre aşağıda yer almaktadır. Bu listeye göre mülakata davet edilecek adaylardan ilk 32 kişi;  5 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 08,30 'da gerçekleşecek olan mülakatlara şahsen katılmaları gerekmektedir.

Mülakata alınacak 32 aday,
 5 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 08,30 'da yine en yüksek puan sıralamasına göre mülakat heyetiyle görüşmeye davet edilecektir.  Söz konusu tarih ve saatte İl Müdürlüğümüz Konferans Salonunda bulunmayan adaylar mülakata katılım hakkından feragat etmiş sayılacaktır. Önemle duyurulur.

Önemli Not:

*Mülakata katılacak adaylar, mülakata gelmeden önce ikamet ettikleri illerdeki Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine(İŞKUR) giderek iş başvurularında bulunmaları ve bu durumu belgeleyecek evrakları kurumumuza getirmeleri zorunludur.

*Mülakata katılacak adaylar ilk başvuru sırasında kurumumuza teslim ettikleri lisans diplomaları dışında, detaylı kısa özgeçmişleri ile birlikte almış oldukları her türlü eğitim sertifika, diploma vs. gibi belgeleri de mülakat sırasında yanlarına getirmeleri tavsiye olunur.

*Mülakata katılacak adayların; 21 Mart 2016 tarihinde kurum sayfamızda ilan edilen başvuru şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

http://isparta.aile.gov.tr/duyurular/asdep-gorevlisi-ozel-hizmet-alim-duyurusu